Американец е следващият съперник на Григор Димитров
- Григор Димитров започна с победа в четири сета
- Димитров: Виждам български знамена навсякъде по света
- Григор за шантавия анцуг: Харесва ми, обичам да съм различен
Григор Димитров научи името на следващия си съперник на Australian Open. Най-добрият български тенисист ще се изправи срещу Томи Пол, който тази сутрин надви с 3:1 сета Леонардо Майер, в отделните части 4:6, 6:4, 6:4, 6:4.
Мачът трябваше да се изиграе в понеделник, но беше отложен за днес заради проливния дъжд, който се изсипа над Мелбърн в първия ден от надпреварата и обърка плановете на организаторите.
Пол изигра отличен мач и приключи срещата с впечатляващите 41 печеливши удара и едва 24 непредизвикани грешки. Майер, от своя страна, се отчете с 27 уинъра и 35 грешки.
В момента 22-годишният Паул е №80 в ранглистата на АТП. Двамата с Димитров никога не са играли официален двубой.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Турнир: УимбълдънКатегория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:
Official Website | Livescore
Турнир: Eastbourne OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €773,465
Official Website | Livescore
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore

.jpg)














