Времетраене [мин]: 108
Коментар на срещата

начало на мача: 01:16 часа

(сервис за Димитър Кузманов):

1:0 Отлично начало на срещата за Кузманов, който взе откриващия гейм на двубоя на 15.

1:1 Козбинов изравнява резултата след гейм на 30 на сметката си.

2:1 Гейм на 0 за Кузманов, който ще посрещне първата почивка с преднина в резултата, макар и минимална.

3:1 Пробив за Кузманов. Българинът стигна до брейк-бол, при който Козбинов опита кик-сервис, но Мико успя да направи ретур-уинър.

4:1 Пробивът е затвърден с гейм на 30. Мико пласира и два аса в рамките на гейма. Отлично начало за пловдивчанина.

5:1 Невероятно! Кузманов изоставаше с 0:40, но успя да навлезе в серия от 5 последователни точки и направи втори пробив, който му позволява да сервира за сета.

6:1 Два аса и гейм на 0 за Кузманов, който взима първия сет след само 31 минути игра.

(сервис за Козбинов):

1:0 Пробив за Кузманов. Перфектно начало и на втория сет за България!

2:0 Пробивът е затврден с гейм на 15 на сметката на Мико.

3:0 Още един пробив за Мико след блестяща игра и няколко удара, достойни за класацията "хот-шот". Великолепно развитое на мача за нас. Браво, Мико!

4:0 И вторият пробив е затвърден, в гейма Мико наниза още 2 аса. Красота!

4:1 Козбинов взима подаването си от 15:40 и спира серията от 9 последователни гейма за Кузманов.

4:2 Козбинов връща един от пробивите с втория си последователно спечелен гейм.

4:3 Трети пореден гейм за Козбинов. Предстои пауза, след която ще сервира Мико Кузманов.

5:3 Кузманов прекъсва серията на Козбинов, който сега ще сервира за оставане в мача. Мико отрази и точка за пробив в последния гейм.

5:4 Козбинов взе подаването си и след паузата Мико ще сервира за затваряне на мача.

5:5 Невероятно, но факт! Кузманов имаше преднина 40:0, но допусна да загуби гейма. Мачът продължава.

6:5 Кузманов отново пробива и ще сервира за втори път за мача. Давай, момче!

7:5 Гейм, сет и мач - ДИМИТЪР КУЗМАНОВ! Първа победа за Мико на ниво АТП!