US Open вече е с нов турнирен директор


US Open вече е с нов турнирен директор
Свързани турнири
Тагове
11-02-2012 17:24 | Николай Драгиев

Турнирният директор на US Open Джим Кърли напусна своя пост и тазгодишното издание на надпреварата ще има своя нов шеф.  Това ще бъде Дейвид Брюър, който от 14 години работи в американската тенис асоциация.

Джим Кърли ще остане като консултант и ще помага при организацията на US Open 2012.

"За мен бе привилегия да бъда част от работата на USTA. След 10 години положен от мен труд, това решение е трудно, но е време за промяна," коментира Кърли.

"US Open е турнир от световна класа, ръководен от екип от световна класа. Въпреки това е трудно да загуби един от най-ценените ни сътрудници като Джим. Уверени сме, че Дейвид ще продължи добрата му работа," коментира шефът на USTA Гордън Смит.

Новият турнирен директор Дейвид Брюър ще се отчита директно за свършеното на Смит.




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Уимбълдън
Категория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:

Official Website | Livescore
Турнир: Eastbourne Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €773,465

Official Website | Livescore
Турнир: Mallorca Championships
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €612,620

Official Website | Livescore
Други новини