Тенисистите също скърбят за Стив Джобс


06-10-2011 22:44 | Николай Драгиев

Тенисисти от всички краища на света изказаха своето съжаление след вестта, че бившият CEO на Apple Стив Джобс е починал.

Създателят на редица от най-иновативните решения в последните години почина на 56 години от рак на панкреаса.

"Стив Джобс бе като Томас Едисон на нашето време. Винаги ще тъжим за него, но легендата за него ще живее вечно," заяви Серина Уилямс.

Канадецът Милош Раонич пък цитира президента на Америка Барак Обама: "Стив Джобс бе достатъчно смел да вярва, че може да промени света. И бе достатъчно талантлив, за да го стори."

В социалните мрежи свои послания отправиха още редица тенисисти като Лора Робсън, Джейми Мъри, Динара Сафина, Елена Веснина, Юлия Гьоргес и други.




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Уимбълдън
Категория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:

Official Website | Livescore
Турнир: Eastbourne Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €773,465

Official Website | Livescore
Турнир: Mallorca Championships
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €612,620

Official Website | Livescore
Други новини