Фиш срещу Цонга в осминафиналите
- Бердих напусна US Open с контузия
- Антирекорд от контузени играчи на US Open
- Типсаревич: Целта ми е топ 10
Доста трудно Марди Фиш се класира за осминафиналите на US Open 2011. Най-добрият американец победи с 6:4, 7:6, 7:6 Кевин Андерсън (№34).
Двубоят бе доста равностоен и продължи 3 часа и 20 минути игра. Все пак 51 непредизвикани грешки на Андерсън се оказаха твърде много.
"Атмосферата е страхотна. Все едно играя за Купа "Дейвис". Може да усетиш колко много хората искат да спечелиш," доволен е Фиш.
В същото време Жо-Вилфред Цонга се справи с лекота с Фернандо Вердаско - 6:3, 7:5, 6:4.
Именно французинът и Марди Фиш ще си оспорват място на четвъртфинал в един наистина изключителен сблъсък. Досега те не са се срещали на корта.
Турнир: УимбълдънКатегория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:
Official Website | Livescore
Турнир: Eastbourne OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €773,465
Official Website | Livescore
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore
















