Донски се класира за четвъртфиналите на двойки в Мадрид
Националът на България за Купа „Дейвис" Александър Донски се класира за четвъртфиналите на двойки на турнира на клей от сериите „Чалънджър 75" в Мадрид (Испания) с награден фонд 97 640 евро.
Българинът и Сидхант Бантия (Индия), поставени под №2, победиха със 7:5, 6:3 представителите на домакините Бруно Наваро и Иниго Сервантес. Двубоят продължи 67 минути.
Донски и Бантия пропуснаха два сетбола при 5:4 в първия сет, но в 12-ия гейм стигнаха до решителен пробив за 7:5. Двамата поведоха с 4:1 във втората част и без проблем затвориха мача с крайното 6:3.
През миналата седмица Донски и Бантия станаха вицешампиони на двойки на „Чалънджър 100" в Менорка (Испания).
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Турнир: УимбълдънКатегория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:
Official Website | Livescore
Турнир: Eastbourne OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €773,465
Official Website | Livescore
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore

.jpg)














