Известни са четвъртфиналистите на Държавното лично на закрито до 18 г.



03-03-2021 19:51 | Tennis24.bg

Днес на кортовете на ТК "Авеню", гр.Бургас се изиграха мачовете от осминафиналите на Държавното лично първенство по тенис на закрито за юноши и девойки до 18 г. Основните схеми при юношите и девойките са съставени от по 16 участника (12 директно приети + 4 от квалификациите).
 
В основната схема се играе във формат 2 от 3 тайбрек сета.

Резултати, юноши, 1/8-финали:
№1 Пьотр Нестеров (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) - Християн Божилов (ТК "Левски", гр.София) 6-1, 6-0
№7 Адрияно Дженев (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) - Виктор Марков (ТК "Диана", гр.София) 1-6, 6-4, 6-1
Георги Георгиев (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) - №4 Ивайло Дечев (ТК "Диана", гр.София) 6-2, 6-2
Драгомир Драганов (ТК "Авеню", гр.Бургас) - №8 Михаил Иванов (ТК "Фаворит", гр.Пазарджик) 6-3, 7-5
Владимир Попов (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) - №6 Никола Керемедчиев (ТК "Локомотив 1929", София) 6-3, 7-5
№3 Илиян Радулов (ТК "Тракия", гр.Пловдив) - Иван Пенев (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) 7-6(9), 4-6, 6-2
№5 Максим Хорозов (ТК "Джуниър Про", Пловдив) - Александър Николов (ТК "Диана", гр.София) 6-2, 6-2
№2 Динко Динев (ТК "Авеню", гр.Бургас) - Никола Колячев (ТК "Диана", гр.София) 6-4, 7-6(0)

Жребий за четвъртфиналите:
№1 Пьотр Нестеров (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) - №7 Адрияно Дженев (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив)
Георги Георгиев (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) - Драгомир Драганов (ТК "Авеню", гр.Бургас)
№3 Илиян Радулов (ТК "Тракия", гр.Пловдив) - Владимир Попов (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив)
№2 Динко Динев (ТК "Авеню", гр.Бургас) - №5 Максим Хорозов (ТК "Джуниър Про", Пловдив)

Резултати, девойки, 1/8-финали:
№1 Мирела Шкумбова (ТК "Левски", гр.София) - Виктория Лазарова (ТК "Диана", гр.София) 6-2 6-1
№7 Надежда Петкова (ТК "Фаворит", гр.Пазарджик) - Мегън Кунинска (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6-4, 6-1
№4 Дария Великова (ТК "Изида", гр.Добрич) - Андреа Дукова (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) 6-3, 6-2
Мария Танева (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) - №5 Марина Христова (ТК "Изида", гр.Добрич) 4-6, 6-3, 6-3
Каталина Петрова (ТК "Фаворит", гр.Пазарджик) - №8 Габриела Митева (ТК "Фаворит", гр.Пазарджик) 7-6(5), 6-3
Йоанна Радулова (ТК "Тракия", гр.Пловдив) - №3 Лия Пенчева (ТК "Изида", гр.Добрич) 6-4, 6-2
Александра Габровска (ТК "Фаворит", гр.Пазарджик) - №6 Стела Симеонова (ТК "Малееви", гр.София) 6-2, 6-2
Катерина Димитрова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) - №2 Цвета Радева (ТК "Кристи", гр.Дряново) 6-3, 6-1

Жребий за четвъртфиналите:
№1 Мирела Шкумбова (ТК "Левски", гр.София) - №7 Надежда Петкова (ТК "Фаворит", гр.Пазарджик)
№4 Дария Великова (ТК "Изида", гр.Добрич) - Мария Танева (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора)
Каталина Петрова (ТК "Фаворит", гр.Пазарджик) - Йоанна Радулова (ТК "Тракия", гр.Пловдив)
Александра Габровска (ТК "Фаворит", гр.Пазарджик) - Катерина Димитрова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив)

Турнирен директор е Стоян Николов, а главен съдия Милена Коцева.

Първенството се провежда по Протокола за провеждане на състезания от календара на БФТ в условия на COVID-19 Пандемия.

Програма:
04.03.21 - ВТОРИ КРЪГ ОСНОВНА СХЕМА ЕДИНИЧНО + 1/2 Ф. ДВОЙКИ
05.03.21 - 1/2 Ф. ЕДИНИЧНО + ФИНАЛ ДВОЙКИ
06.03.21 - ФИНАЛИ ЕДИНИЧНО


Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Ролан Гарос
Категория: Голям Шлем
Място на провеждане: Париж, Франция
Настилка: Клей
Награден фонд:

Official Website | Livescore
Други новини