Григор се пуска и на двойки в Монте Карло
Григор Димитров ще вземе участие и в схемата на двойки на турнира от "Мастърс" сериите в Монте Карло. Партньор на българина ще бъде Стан Вавринка.
Още на стара Димитров и Вавринка ще имат тежки съперници в лицето на шестите в схемата Хенри Континен и Джон Пиърс.
Това ще бъде шесто съвместно участие на Гришо и швейцареца като тандем. Те играха заедно на двойки през 2014-та и 2015-та в Куинс, през 2016-та в Синсинати и Торонто и през 2017-та в Индиън Уелс.
За Григор това ще бъде първи турнир на клей през сезона, поради което вероятно е взел решение на натрупа повече игрови минути на специфичната настилка.
В основната схема на сингъл Димитров стартира срещу Матео Беретини от Италия.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Турнир: УимбълдънКатегория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:
Official Website | Livescore
Турнир: Eastbourne OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €773,465
Official Website | Livescore
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore
















