Кевин Андерсън се отказа в последния момент
Представителят на Южна Африка Кевин Андерсън се отказа от участие от турнира в Индиън Уелс. Поставеният под №5 в схемата трябваше да започне участието си в Калифорния директно от втори кръг, където го очакваше германецът Максимилиан Мартерер.
Андерсън се надяваше да се завърне на корта на първия за сезона турнир от Мастърс сериите в Калифорния. За последно той игра на Откритото първенство на Австралия, където отпадна още във втория кръг.
След това южноафриканецът, финалист от последното издание на Уимбълдън, отказа участие в няколко турнира заради контузия в лакътя на дясната ръка.
Миналата година Андерсън достигна до четвъртфиналите в Индиън Уелс. На този етап не е известно дали ще успее да се възстанови навреме за турнира в Маями.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Турнир: УимбълдънКатегория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:
Official Website | Livescore
Турнир: Eastbourne OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €773,465
Official Website | Livescore
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore
















