Григор Димитров и Федерер заедно на корта (снимки)
Най-добрият български тенисист Григор Димитров от няколко дни е в Чикаго, където в края на седмицата ще се проведе второто издание на „Лейвър Къп“.
Димитров е част от отбора на Европа, където личат имената на Роджър Федерер, Новак Джокович, Александър Зверев, Давид Гофен и Кайл Едмънд.
Във вторник Димитров проведе поредната си тренировка, като на корта се засече с Роджър Федерер. В залата бяха също Джак Сок и Ник Кириос, които пък са част от отбора на света (заедно с Кевин Андерсън, Джон Иснър, Диего Шварцман и Франсис Тиафо).
Второто издание на „Лейвър Къп“ ще се проведе в периода петък – неделя. Миналата година победител стана европейският тим, воден тогава от Роджър Федерер и Рафаел Надал.
СНИМКИ ВИЖТЕ ТУК
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Турнир: УимбълдънКатегория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:
Official Website | Livescore
Турнир: Eastbourne OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €773,465
Official Website | Livescore
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore
















