Григор разкри защо отказа участие във Виена
Натрупана умора е причината Григор Димитров да откаже участието на турнира в зала във Виена. Това призна лично тенисист №1 в историята на България.
Припомняме, че миналата седмица Димитров прие специалната покана – „уайлд кард“ за участие в основната схема в австрийската столица. В понеделник обаче Григор обяви, че няма да може да може на корта през седмицата.
„Наистина исках да участвам във Виена. За съжаление имах натоварени седмици в Азия, а също така в Стокхолм в изминалите дни. Ето защо физически не съм в състояние да се състезавам на най-високо ниво. Разочарован съм, но ще се радвам скоро отново да се завърна във Виена“, коментира Димитров.
В основната схема той ще бъде заменен от „щастливия губещ“ Томас Фабиано, който ще играе с Денис Новак.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Турнир: УимбълдънКатегория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:
Official Website | Livescore
Турнир: Eastbourne OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €773,465
Official Website | Livescore
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore

.jpg)














