Експресни победи за Кузманов и Димитров

27-07-2017 13:47 | Tennis24.bg

Димитър Кузманов и Мартин Димитров се класираха за четвъртфиналите на турнира от веригата „Фючърс” в Истанбул (Турция) с награден фонд 15 000 долара.

Поставеният под №2 в схемата Димитър Кузманов победи Матс Розенкранц от (Германия) с 6:2, 6:2 за 91 минути. Мико постигна по два пробива в двата сета и не допусна нито веднъж да бъде пробит на собствен сервис.

За място на полуфиналите Димитър Кузманов ще играе срещу представителя на домакините №:7 в схемата Сарп Агабигун.

Мартин Димитров разгроми с 6:0, 6:3 Горан Маркович от (Сърбия). Димитров спечели 10 от първите 11 гейма в мача и поведе с 6:0, 4:1. Това е пета поредна победа за Димитров, който започна от квалификациите в Истанбул.

На четвъртфиналите Мартин Димитров ще играе срещу поставеният под №3 Мартин Куевас от (Уругвай).