Гофен тренира заедно с Цонга
Белгиецът Давид Гофен направи тренировка с Жо-Вилфред Цонга от Франция.
Заниманието на двамата беше в Дубай. И Гофен, и Цонга ще участват на демонстративния турнир в столицата на Обединенинените арабски емирства Абу Даби, който започва на 29 декември.
Единадесетият в ранглистата белгиец, когото ще видим и на турнира в София, пусна снимка с колегата си в Инстаграм. "Последна тренировка в Дубай, ще се видим в Абу Даби", написа Гофен.
Точно Давид и Жо-Вилфред ще се срещнат в първия четвъртфинал в четвъртък от 15 часа българско време. След тях ще играят Рафаел Надал и Томаш Бердих.
На 30 декември са полуфиналите в турнира. Анди Мъри излиза срещу победителя от мача Гофен - Цонга, а Милош Раонич ще играе с Надал или Бердих.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Турнир: УимбълдънКатегория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:
Official Website | Livescore
Турнир: Eastbourne OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €773,465
Official Website | Livescore
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore
















