Григор чу Никол и загуби 7 гейма подред (видео)
Григор Димитров започна със загуба сезона на трева, след като отстъпи с 4:6, 2:6 пред Хуан Мартин дел Потро на старта на турнира в Щутгарт.
Изключително любопитен момент в двубоя се случи при резултат 4:3 в първия сет в полза на Григор.
Тогава, по време на паузата за почивка, домакините решиха да пуснат едно от най-популярните парчета на гаджето на Димитров – Никол Шерцингер. Българинът прие с усмивка музикалния избор на домакините, като дори се засмя за момент.
Когато се върна на корта обаче Димитров записа тежка серия от 7 последователни гейма (от 4:3 до 4:6, 0:4), след което в последствие загуби двубоя.
Следващият турнир, на който ще видим в игра Димитров е този в Куинс Клъб (Лондон), където битките започват следващата седмица.
Вижте видео от любопитната случка:
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Турнир: УимбълдънКатегория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:
Official Website | Livescore
Турнир: Eastbourne OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €773,465
Official Website | Livescore
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore
















