Роджър Рашид: Загубата ще направи Григор още по-силен
- Голям Григор Димитров!
- Гришо ще бъде №9, Ноле пред завръщане на върха
- Григор: Разочарован съм, трудно ще спя тази вечер
Роджър Рашид не спести суперлативи за представянето на Григор Димитров на Уимбълдън, където нашето момче достигна до полуфинал.
Стъпало преди големия финал Гришо отстъпи с 1:3 сета пред Новак Джокович. След поражението Рашид изрази мнение, че Григор ще стане още по-добър тенисист.
„Много се гордея с Григор Димитров, който днес излезе за победа в първия си полуфинал в Шлема. За жалост загуби, но аз съм горд”, написа Рашид в профила си в една от социалните мрежи.
Малко по-късно австралиецът допълни следното: „Загубата днес ще добави още масло в огъня, който вече гори извън контрол в тялото и ума на Григор Димитров”.
От понеделник Гришо ще запише дебют в Топ 10 на ранглистата.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Турнир: УимбълдънКатегория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:
Official Website | Livescore
Турнир: Eastbourne OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €773,465
Official Website | Livescore
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore
















