Димитров и Нишикори достигнаха полуфинал на двойки
- Григор Димитров прегази световния №13
- Брад Гилбърт: Може би идва времето на Григор
- Григор: Все още не съм изпълнил целите си
Продължава блестящото представяне на Григор Димитров на турнира в Бризбейн, Австралия.
След като рано тази сутрин българско време той се справи с поставения под номер 2 в схемата Милош Раонич с 6:3, 6:4, Гришо продължава напред и при двойките.
С партньора си Кей Нишикори от Япония отстраниха в четвъртфинален двубой представителите на домакините Джон-Патрик Смит и Джон Пиърс със 7:6, 7:5.
При това Григор излезе на корта само два часа след мача си на сингъл.
На полуфинала Димитров и Нишикори ще срещнат Марсело Мело (Бразилия) и Томи Робредо (Испания), които отстраниха британците Колин Флеминг и Джейми Мъри със 7:6 и 6:4.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Турнир: УимбълдънКатегория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:
Official Website | Livescore
Турнир: Eastbourne OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €773,465
Official Website | Livescore
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore
















