Надал изгледа на живо триумфа на Реал Мадрид

29-05-2022 13:26 | Tennis24.bg

Носителят на 21 титли от турнири от Големия шлем Рафаел Надал бе сред ВИП гостите на финала на Шампионската лига в събота вечер.

В големия мач за трофея Реал Мадрид победи Ливърпул с 1:0 и грабна за рекорден 14-ти път „трофея с ушите“.

В герой за Кралския клуб се превърна Винисиус Жуниор, който вкара единственото попадение 14 минути след подновяването на играта. Страхотен мач за Реал изнесе и вратарят Тибо Куртоа, който отчая нападателите на Ливърпул със спасяванията си.

Както е известно, Надал е сред най-ревностните привърженици на Реал Мадрид. Нещо повече, тенисистът дори е почетен президент на клуба.

Припомняме, че днес Рафа ще има за съперник Феликс Оже-Алиасим в спор за място на четвъртфиналите на „Ролан Гарос“.