Петък, 25.05.2012


 
 

 
 
ЖЪЛТО / Реал (Мадрид) с уникален жест към Рафа Надал


Реал (Мадрид) с уникален жест към Рафа Надал


Рафа и вратаря на Реал Икер Касияс

18.03.2011

Тенисист номер 1 в света Рафаел Надал стана почетен член на испанския футболен колос Реал (Мадрид).

 

Освен Надал с подобна чест бе удостоен футболният треньор Висенте Дел Боске, бивш наставник на Реал и селекционер на Испания, както и тенорът Пласидо Доминго. Президентът на Кралския клуб Флорентино Перес сподели на официална пресконференция, че тримата „олицeтворяват истинския мадридист”.


Както е известно Рафа Надал никога не е криел симпатиите си към футбола, в частност към Реал (Мадрид). През 2010-та година Кристиано Роналдо, Раул, Касияс и компания бе пропуснаха нито един мач на Рафа на турнира от „Мастърс 1000” сериите в Мадрид, а световният номер 1 ги зарадва с титла.

 

На финала на световното първенство по футбол между Испания и Холандия Рафа бе специален гост на „Ла Фурия”, а след последния съдийски сигнал имаше привилегията да влезе в съблекалнята и да празнува с новите световни шампиони.



Вашият коментар

  • митев18.3.2011 13:02

    Браво бе!!! Винаги съм се кефил, когато Рафа е на трибуните на Бернабеу! ...И особено като се знае чичо му чий футболист беше smiley))




Head Radical



E-Tennis




Извън корта

Head Radical


Влезте в системата или регистрирайте тук

Регистрирай се или Влез в системата