Рафаел Надал и Новак Джокович приеха доста спокойно новината, че трябва да изчакат поне още един ден преди да изиграят своя финал на US Open 2010.
"Не е толкова страшно, че ще изчакаме още един ден," сподели Рафа.
Разбира се отлагането се счита като бонус за Ноле, който ще успее максимално добре да се възстанови от епичния двубой с Федерер в полуфиналите.
"След мача с Федерер се позабавлявах добре. Молех се за дъжд и ето го и него," със задоволство заяви сърбинът.
"Това ще ми помогне да съм напълно възстановен и свеж за утре. Дъждът ме облагодетелства, но дори и да се бе наложило, щях да дам всичко от себе си, за да спечеля. В такива мачове получаваш допълнително сили," допълни още той.
Разбира се американците отново поставиха на дневен ред изграждането на евентуален покрив на "Артър Аш". Това удоволствие ще им струва 150 млн. долара, но въпреки това предстои обсъждане на такъв проект.

Ноле и Йелена изгледаха филм на Брад Пит на фестивала в Кан (снимки)
Звездната двойка отново посети кинофестивала в Кан
Прочети още...Йелена зарадва Ноле с торта за 25-ия рожден ден
Джокович благодари на феновете си за пожеланията
Прочети още...ВИДЕО: Как Шарапова бе изкъпана с шампанско след триумфа
Маша вече има 26 титли и е на трето място сред действащите тенисистки
Прочети още...Вижте с какво запълва свободното време Надал, чакайки дъждът в Рим да спре
Времето обърка тотално организаторите
Прочети още...Надал се срещна с Дел Пиеро преди последния му мач за Ювентус
Рафа се възхищава на уменията на 37-годишния футболист
Прочети още...Федерер залага на Байерн, Надал на Челси във финала на Шампионска лига
Роджър вероятно ще пропусне финала заради своя мач
Прочети още...