Петък, 25.05.2012


 
 

 
 
US OPEN / Господ е сърбин: Отложиха финала на US Open 2010!


Господ е сърбин: Отложиха финала на US Open 2010!

13.09.2010

Финалът на US Open 2010 между световните номер 1 и 2 Рафаел Надал и Новак Джокович бе отложен заради дъжд. Той е насрочен за утре и ще започне в 23,00 часа българско време!

 

Господ сякаш чу молитвите на сърбина, който след титаничната битка с Федерер се помоли двубоят да бъде отложен заради дъжд, тъй като така ще има повече време за възстановяване.

 

Интересното е, че това е първото по-сериозно прекъсване на целия турнир, но пък в най-важния момент. Така за трета поредна година надпреварата няма да завърши според първоначалната програма.

 

В крайна сметка вместо Ураганът Ърл организаторите получиха неприятен удар от съвсем обикновен дъжд.

 

Иначе двамата напълно заслужено достигнаха до тази фаза. Никой от тях обаче не е триумфирал на "Флашинг Медоус", така че Ню Йорк ще види един чисто нов шампион.

 

За Рафаел Надал евентуален триумф има още по-голяма стойност, тъй като той може да се превърне едва в седмия човек, спечелил и четирите турнира от Големия Шлем.



Вашият коментар

  • 12.9.2010 22:29

    Айде Ноле!!!

  • tania tania12.9.2010 22:35

    a snoshti dali pak vikashe taka ...sorry pich ama si jalyk

  • 12.9.2010 22:45

    Вчера победи по-добрият, аз не съм сляп. Дано и днес е по-добър, писна ми от Надалчо.

  • Stanko DimovStanko Dimov12.9.2010 22:50

    и двамата заслужават титлата, но все пак си мисля, че Рафа е малко по-достоен




Head Radical



E-Tennis




Извън корта

Head Radical


Влезте в системата или регистрирайте тук

Регистрирай се или Влез в системата