Световният номер 3 Новак Джокович обясни, че се чувства в добра форма, въпреки че от доста време не излизал на корта. В първи кръг на "Ролан Гарос" той надви Евгени Корольов с 6:1, 3:6, 6:1, 6:3.
"Наистина за последно играх чак в Рим. На тренировките, които проведох, всичко ми се получаваше. Така че се чувствам в добра форма, въпреки паузата, която си взех," обясни той.
"Не ми се говори за титла. Не изиграх добър втори сет, но като цяло се справих. Федерер и Надал са най-добрите в света, но ако играя на топ ниво имам шанс срещу тях. Мога да взема и титлата," допълни още сърбинът.
Новак разкри, че още го мъчи алергия, макар тя да отшумява. "Доста проблеми ми създаде тя. Първоначално въобще не знаех как да реагирам, пристъпът бе много силен. Алергията все още не ми е минала, но не е толкова силна. Трудният период отмина и вече мога да се съсредоточа в играта си," завърши Ноле.

Йелена зарадва Ноле с торта за 25-ия рожден ден
Джокович благодари на феновете си за пожеланията
Прочети още...ВИДЕО: Как Шарапова бе изкъпана с шампанско след триумфа
Маша вече има 26 титли и е на трето място сред действащите тенисистки
Прочети още...Вижте с какво запълва свободното време Надал, чакайки дъждът в Рим да спре
Времето обърка тотално организаторите
Прочети още...Надал се срещна с Дел Пиеро преди последния му мач за Ювентус
Рафа се възхищава на уменията на 37-годишния футболист
Прочети още...Федерер залага на Байерн, Надал на Челси във финала на Шампионска лига
Роджър вероятно ще пропусне финала заради своя мач
Прочети още...Федерер отново зарадва Принца на Рим Франческо Тоти
Старите приятели Федерер и Тоти не пропуснаха да се видят в Рим
Прочети още...