В понеделник стартира Откритото първенство на Сърбия по тенис. Надпреварата се организира от семейството на Новак Джокович и е с престижния награден фонд от €424,950.
Разбира се поставен под номер 1 е тъкмо световният номер 2 Новак Джокович, който ще се включи от втори кръг. В Белград ще играе и по-младия му брат - Марко, който получи "уайлд кард". Поставен под номер 2 пък ще бъде Джон Иснър, а след него е сънародникът му Сам Куери.
Под номер 4 е Станислас Вавринка, който показва страхотна форма на клей. Именно швейцарецът може да се срещне с Марко Джокович във втори кръг. Сред останалите топ имена в състезанието са Иво Карлович, Янко Типсаревич, Виктор Троицки и Андреас Сепи.
През миналия сезон Ноле спечели домашния си турнир, след като победи във финала Лукаш Кубот с 6:3, 7:6. Победителят тази година ще прибере близо 70 хиляди евро и 250 точки за ранглистата.

Йелена зарадва Ноле с торта за 25-ия рожден ден
Джокович благодари на феновете си за пожеланията
Прочети още...ВИДЕО: Как Шарапова бе изкъпана с шампанско след триумфа
Маша вече има 26 титли и е на трето място сред действащите тенисистки
Прочети още...Вижте с какво запълва свободното време Надал, чакайки дъждът в Рим да спре
Времето обърка тотално организаторите
Прочети още...Надал се срещна с Дел Пиеро преди последния му мач за Ювентус
Рафа се възхищава на уменията на 37-годишния футболист
Прочети още...Федерер залага на Байерн, Надал на Челси във финала на Шампионска лига
Роджър вероятно ще пропусне финала заради своя мач
Прочети още...Федерер отново зарадва Принца на Рим Франческо Тоти
Старите приятели Федерер и Тоти не пропуснаха да се видят в Рим
Прочети още...