Ана Иванович изрази своя оптимизъм, че все пак ще успее да се възстанови успешно за предстоящия Australian Open. Сръбкинята получи минимално разкъсване на стомашен мускул и е под въпрос за първия турнир от Големия Шлем.
"Определено се уплаших в първия момент. Ще опитам да съм позитивно настроена, все пак има известно време до началото на Australian Open.
"Шансовете ми да се възстановя са добри, тъй като съм спряла навреме. Има малко разкъсване, но ще направя всичко възможно да участвам. До 10 дни очаквам да съм напълно готова за игра," пожела си Иванович.
Все пак Иванович призна, че ще помоли организаторите на Australian Open да изтеглят максимално късно първия й мач от турнира, за да може да бъде в оптимално състояние. Надпреварата в Мелбърн започва на 17-и януари.
Заради този проблем Иванович и Новак Джокович няма да могат да участват във финала на турнира за смесени двойки Хопмън Къп, за който се класираха. "Много съм разочарована. Много ми е неприятно главно заради Новак. Борихме се много, за да стигнем до финал," призна Ана.

Йелена зарадва Ноле с торта за 25-ия рожден ден
Джокович благодари на феновете си за пожеланията
Прочети още...ВИДЕО: Как Шарапова бе изкъпана с шампанско след триумфа
Маша вече има 26 титли и е на трето място сред действащите тенисистки
Прочети още...Вижте с какво запълва свободното време Надал, чакайки дъждът в Рим да спре
Времето обърка тотално организаторите
Прочети още...Надал се срещна с Дел Пиеро преди последния му мач за Ювентус
Рафа се възхищава на уменията на 37-годишния футболист
Прочети още...Федерер залага на Байерн, Надал на Челси във финала на Шампионска лига
Роджър вероятно ще пропусне финала заради своя мач
Прочети още...Федерер отново зарадва Принца на Рим Франческо Тоти
Старите приятели Федерер и Тоти не пропуснаха да се видят в Рим
Прочети още...