Ана Иванович продължава гради изключително силен екип, който да подготви голямото и завръщане сред най-добрите състезателки в света.
След като преди броени седмици привлече за свой треньор един от най-добрите специалисти във Великобритания - Найджъл Сиърс, сега Иванович си осигури услугите на фитнес специалиста Скот Бърнс.
Австралиецът Бърнс е работил вече с Иванович - в периода 2006-2009-а година. След това той е работил още за Мария Шарапова, Вера Звонарьова, а до съвсем скоро и с Виктория Азаренка.
По-рано тази година Иванович призна, че не се чувства достатъчно подготвена на корта, тъй като е изгубила мускулна маса.
През 2008-а година, когато Иванович стана номер 1 в света, за физическата й подготовка се е грижел тъкмо Скот Бърнс.
"С привличането на Найджъл и Скот съм уверена, че съм структурирала добър отбор. Чувствам се уверена за бъдещето," заяви Иванович.

Йелена зарадва Ноле с торта за 25-ия рожден ден
Джокович благодари на феновете си за пожеланията
Прочети още...ВИДЕО: Как Шарапова бе изкъпана с шампанско след триумфа
Маша вече има 26 титли и е на трето място сред действащите тенисистки
Прочети още...Вижте с какво запълва свободното време Надал, чакайки дъждът в Рим да спре
Времето обърка тотално организаторите
Прочети още...Надал се срещна с Дел Пиеро преди последния му мач за Ювентус
Рафа се възхищава на уменията на 37-годишния футболист
Прочети още...Федерер залага на Байерн, Надал на Челси във финала на Шампионска лига
Роджър вероятно ще пропусне финала заради своя мач
Прочети още...Федерер отново зарадва Принца на Рим Франческо Тоти
Старите приятели Федерер и Тоти не пропуснаха да се видят в Рим
Прочети още...